REGENERACJA / NAPRAWA PŁYT CD DVD BLU-RAY (NIE DOTYCZY PŁYT BARWIONYCH PSX / PS2)
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
8,05 zł

REGENERACJA NAPRAWA PŁYT XBOX PS3 CD DVD BLU-RAY

UWAGA - TA OFERTA NIE DOTYCZY NAPRAWY CZARNYCH I NIEBIESKICH PŁYT PSX / PS2

ZE WZGLĘDU NA ZBYT WYSOKIE KOSZTY NAPRAWY TAKICH PŁYT WYSTAWILIŚMY ODRĘBNĄ OFERTĘ NA NAPRAWĘ TAKICH PŁYT UWZGLĘDNIAJĄCĄ WYŻSZY KOSZT REGENERACJI

W skład usługi wchodzą:

  1. Regeneracja płyty (zeszlifowanie rys i nałożenie warstwy ochronnej)
  2. Sprawdzenie płyty pod kątem sprawności
  3. Gwarancja kompleksowo wykonanej usługi
Ilość

REGENERACJA / NAPRAWA PŁYT CD DVD BLU-RAY (NIE DOTYCZY PŁYT BARWIONYCH PSX / PS2)

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0
  • Polityka bezpieczeństwa - połączenie szyfrowane protokołem SSL, szczegółowe informacje na temat danych zbieranych przez sklep znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności". Polityka bezpieczeństwa - połączenie szyfrowane protokołem SSL, szczegółowe informacje na temat danych zbieranych przez sklep znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".
  • Wysyłki realizowane są w dni robocze. Każde zamówienie złożone i opłacone przed godziną 12:00 zostanie wysłane tego samego dnia. Wysyłki realizowane są w dni robocze. Każde zamówienie złożone i opłacone przed godziną 12:00 zostanie wysłane tego samego dnia.
  • Zwroty i reklamacje realizowane są wg zasad opisanych w regulaminie sklepu. Przed dokonaniem zwrotu prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami zwrotu towarów. Zwroty i reklamacje realizowane są wg zasad opisanych w regulaminie sklepu. Przed dokonaniem zwrotu prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami zwrotu towarów.

Usługa regeneracji jednej płyty (możliwość regeneracji kliku sztuk, ilość sztuk do naprawy proszę uwzględnić w formularzu allegro podczas dokonywania zakupu)

Naprawiamy płyty kompaktowe wszelkiego typu, tj: PS, PS2, PS3, PS4, XBOX, XBOX 360, XBOX ONE, Wii, CD, DVD i Blu-ray i inne - mamy jeden cennik dla wszystkich rodzajów płyt (nie dotyczy płyt barwionych - czarnych i niebieskich PSX / PS2), nie doliczamy sobie dodatkowo za naprawę płyt Blu-Ray.

Za naprawę płacisz z góry (nie akceptujemy pomysłów typu: napracujcie się, a jak się uda naprawić wszystkie to wam zapłacę), chyba że indywidualnie uzgodnimy inaczej.

Do naprawy płyt używamy kilku profesjonalnych maszyn produkcji europejskiej i amerykańskiej. Maszyny te profesjonalnie i TANIO usuną wszelkie niedoskonałości twojej płyty, nawet tzw. ?laser-burn? czyli cieszącą się niechlubną popularnością wśród użytkowników xbox-a wielką rysę dookoła płyty.

Poniżej najczęściej zadawane pytania - prosimy zapoznać się z całym opisem aukcji, pozwoli to uniknąć ewentualnych nieporozumień.

Przed wysyłką / dostarczeniem płyty do nas sprawdź, czy nadaje się ona do naprawy!

Jakich płyt nie można naprawić:

1. Płyt z widocznymi pod światło prześwitami i / lub zarysowaniami po stronie nadruku,2. Pękniętych oraz takich, w których głębokość rysy sięga warstwy zapisywalnej.

Jakich płyt może się nam nie udać uratować:

1. Płyt z głębokimi rysami, które patrząc pod światło są widoczne jako kreski lub kropki "wtopione" w płytę. Niektóre płyty z głębokimi rysami da się naprawić, pod warunkiem, że po ich spolerowaniu nie ukażą się (wcześniej niewidoczne) wtopienia (czyli zarysowania sięgające warstwy zapisywalnej) spowodowane poważnym zarysowaniem,2. Płyt ze śladami kropek (najczęściej występuje w blu-ray), które są spowodowane wbitym w strukturę płyty np. ziarenkiem piasku. Kropki, o których mowa najczęściej mają inny kolor niż płyta, np. czarny. Są widocznie wypukłe lub wklęsłe o niewielkich rozmiarach tj. 0,5-1mm.

Co jeśli okaże się, że płyta nie nadaje się do naprawy, a została już do nas dostarczona?

1. Zawsze informujemy klienta o braku możliwości naprawy, jeśli ten zaakceptuje naszą decyzję odsyłamy płytę i zwracamy pieniądze pobrane na poczet naprawy (nie włączając wysyłki),2. Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie próby naprawy płyty, podejmujemy się naprawy. Klient zdaje sobie sprawę z ryzyka całkowitego uszkodzenia płyty, a pieniądze pobrane na poczet naprawy zostają zatrzymane u nas*

*dlaczego pobieramy opłatę nawet za nieudaną naprawę? Pomyślmy o tym jak o leczeniu w szpitalu, za leczenie się płaci bez względu na to czy przyniesie skutek czy nie. Lekarze i pielęgniarki poświęcają przecież czas na wyleczenie pacjenta, jednak nikt nie ma pewności, że leczenie odniesie zamierzony skutek. Tak samo jest z płytami, staramy się je "uleczyć", poświęcamy czas i pieniądze (zużyte materiały, maszyny, prąd) i nie mamy pewności, że wszystkie te zabiegi przyniosą zamierzony skutek.

Jeśli nie są Państwo pewni, czy płytę da się naprawić, prosimy o kontakt mailowy, najlepiej ze zdjęciem. Doradzimy :)

Na czym polega naprawa płyty?

Dostarczoną nam płytę, wkładamy do odpowiednio przygotowanej maszyny, która szlifuję cieniutką warstwę płyty, poleruje ją, a następnie nakłada warstwę wypełniającą i ochronną.Płyta po wizycie u nas będzie odnowiona, zabezpieczona i odpowiednio nabłyszczona - z trudnością odróżnisz ją od nowej płyty*

* płyty mocno uszkodzone staramy się przywrócić do pełnej sprawności, niestety nie będą one wyglądały jak nowe.

Jak wyglądają płyty po naprawie?

Wyglądają dobrze, jednak jeśli płyta do uzyskania nieskazitelnego wyglądu wymaga długotrwałego polerowania (a jest już w 100% sprawna) nie podejmujemy się dalszego polerowania. Dlaczego?Każda płyta ma ograniczoną grubość warstwy ochronnej, zbyt długie, niepotrzebne polerowanie może Państwa pozbawić możliwości ponownej regeneracji po powstaniu kolejnych zarysowań.Jeśli zależy Państwu na idealnym wyglądzie - bo płyta idzie np. na sprzedaż lub jest częścią cennej kolekcji, prosimy o taką informację. Zrobimy wszystko co w naszej mocy by spełnić oczekiwania każdego naszego klienta!

Ile trwa naprawa?

Zwykle 1-2 dni robocze, finalny czas naprawy zależy jednak od obłożenia oraz stanu w jakim jest płyta. Naprawa może trwać nawet tydzień lub dłużej w okresach świątecznych.

W jaki sposób oddać płyty do naprawy?

1. Kupić usługę regeneracji (ilość zakupionych usług musi być taka sama jak ilość przesłanych do naprawy płyt),

2. Wybrać sposób dostawy i zapłaty - na tym etapie wybierają Państwo sposób w jaki płyta ma zostać odesłana od nas do Państwa,

3. Opłacić zamówienie,

4. Spakować płytę/płyty w kopertę, pudełko (może być zbiorcze - im mniejsza paczka tym tańsza wysyłka) oraz dobrze zabezpieczyć, np. włożyć chusteczkę do pudełka by płyta nie miała szans wypiąć się z zaczepu,

5. Do koperty wrzucić nazwę loginu z allegro - brak loginu może opóźnić czas realizacji zamówienia ze względu na problemy z identyfikacją klienta,

6. Wysłać płyty na adres podany w maliu od sprzedającego lub widoczny pod linkiem "dane firmy" umieszonym u góry aukcji.

Osoby, które chcą oddać płyty osobiście prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny i dnia wizyty pod adresem sklepu lub na terenie Kalisza (WLKP).

Wszystkie naprawione przez nas płyty są sprawdzane przed wysyłką - dysponujemy odpowiednim do tego sprzętem.

W przypadku wysyłki płyt z nadrukiem wątpliwej jakości (druk na drukarce atramentowej i/lub bez folii ochronnej) należy liczyć się z możliwością uszkodzenia nadruku (w wyniku tarcia i temperatury powstałej podczas naprawy). Nie odpowiadamy za uszkodzenia nadruku na takich płytach. Powyższy komunikat nie dotyczy oryginalnych płyt fabrycznie drukowanych tj. xbox 360, xbox one, ps3, ps4 etc. gdzie nadruk jest najwyższej jakości.

Jeśli po naprawie mają Państwo uwagi dotyczące stanu płyty, prosimy o kontakt (wysłuchamy Pańskich uwag i wspólnie zdecydujemy czy odsyłać płytę, czy nie) - odsyłanie płyty, która nie może być już dłużej polerowana nie ma sensu.

*płyty do Wii U są specyficzne, prosimy o przesyłanie jedynie płyt z drobnymi zarysowaniami.

0172

Podobne produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć