WINTER SPORTS 2010 SKOKI NARCIARSKIE Wii

59,00 zł

Stan gry: używana, stan bdb/idealny, gra w 100% sprawna

Pudełko z grą jest zapieczętowane (zafoliowane), daje to klientowi możliwość zwrotu używanej gry gdy nie została jeszcze odpakowana.

Okładka: angielska

Wersja językowa gry: angielska 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Winter Sports 2010 to gra stworzona z myślą o entuzjastach sportów zimowych. Gra daje nam możliwość wcielenia się w zawodnika dyscyplin tj.: skoki narciarskie, biatlon, snowboard (snowcross), zjazd alpejski, freestyle narciarski, łyżwiarstwo szybkie (short-track) i figurowe i bobsleje.

Każdą konkurencję możemy rozegrać na trzech różnych poziomach trudności. Gra oferuje nam możliwość gry w pojedyncze zawody / dyscypliny, ale także w trybie kariery. Możemy zmierzać się z komputerem lub przyjacielem np. na podzielonym ekranie. Podczas rozgrywki mamy widok na swojego zawodnika z perspektywy trzeciej osoby (TPP), to znacznie ułatwia kierowanie postacią.

Winter sports to jedna z niewielu gier oferujących rozgrywki z rodziną czy przyjaciółmi za pomocą podzielonego ekranu. Obecnie znaczna część gier nie posiada już takiego trybu - zastąpiono go trybem on-line.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć