MYSTERY BOX FRIENDS / PRZYJACIELE NA PREZENT

129,00 zł

MYSTERY BOX FRIENDS / PRZYJACIELE PUDEŁKO NIESPODZIANKA PREZENT

Chcesz zrobić sobie prezent?

A może chcesz obdarować kogoś bliskiego? Nie możesz zdecydować się co kupić, ale chcesz aby to „coś” było fajne i najlepiej użyteczne?

Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy Mystery Box od artmagames, w którym sam wybierasz tematykę lub pozwalasz nam zrobić to za siebie!

Dodatkowo kupując box oszczędzasz! Gwarantujemy, że wartość rynkowa wszystkich produktów znajdujących się w boxie będzie wyższa niż cena, którą za niego zapłacisz!

Przykładowa zwartość boxa:

  • 1 kubek lub bidon
  • 1 zestaw kart do gry lub notes
  • 1 zestaw karteczek typu sticky notes
  • 1 brelok lub naklejki
  • 1 opakowanie puzzli
  • 1 szt lub 1 komplet losowo wybranego gadżetu innego rodzaju

Zawartość może się nieco różnić w zależności od wartości i dostępności każdego z elementów (np. może nie być breloka, ale za to będzie droższy kubek lub gadżet innego rodzaju), oznacza to, że nie każdy zestaw będzie się składał dokładnie z pięciu podanych wyżej elementów, lecz jeśli zależy Ci na konkretnie takiej konstrukcji boxa, daj nam znać - postaramy się dostosować :)

W naszej ofercie znajdziesz boxy o różnej tematyce.

Ta oferta dotyczy boxa o tematyce: FRIENDS / PRZYJACIELE

Zdjęcie przedstawione w miniaturce przedstawia przykładowe przedmioty w boxie, nie gwarantujemy że którykolwiek z nich pojawi się w Twoim, ale jeśli na jednym konkretnym elemencie bardzo Ci zależy daj znać - zrobimy co w naszej mocy by znalazł się w boxie!

Ilość
Obecnie brak na stanie

Jak wybrać odpowiedni box?

  1. Wybierz tematykę dla siebie lub kogoś bliskiego.
  2. Kup boxa o wybranej tematyce na przeznaczonej do tego aukcji (każdy rodzaj boxa ma inną aukcję)
  3. Jeśli jest jakiś przedmiot którego nie potrzebujesz lub już masz, a podejrzewasz, że mógłby się znaleźć w boxie daj nam znać w uwagach do zamówienia - postaramy się go unikać przy tworzeniu boxa :)
  4. Możesz nam podpowiedzieć dla kogo będzie box i w jakim wieku jest ta osoba (np. kobieta 30 lat, mężczyzna 40 lat, chłopak 15 lat, dziewczynka 10 lat), to może pomóc w dobraniu niektórych przedmiotów do boxa, tak by mógł być jeszcze bardziej trafionym prezentem :)

Jak konkretnie wygląda sam box na zewnątrz i w środku?

Może się różnić od tego z miniaturki. Zwykle jest czarny, ale może być też biały (w wyjątkowych przypadkach brązowy), na zewnątrz znajduje się nasze logo, oraz napis Mystery Box (wykonany ręcznie lub wydrukowany). W środku stosujemy ekologiczny wypychacz papierowy, aby zawartość się nie uszkodziła podczas transportu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć