Witaj w świecie artmagames!

artmagames.com jest Sklepem Internetowym firmy ARTMA Patrycja Pikińska z główną siedzibą (biurem) ulokowaną pod adresem: 

Kalisz, ul. Cypriana Godebskiego 14, 62-800 Kalisz

Sklep powstał w 2015 roku i ma już na swoim koncie współpracę handlową m.in. z ogólnopolską siecią sklepów EMPIK sp. z.o.o. oraz z kilkoma firmami korzystającymi z naszych usług serwisowych / naprawczych tj. Games World Online Sp. z o.o.

Dziś artmagames.com to dbałość o klienta, szeroka oferta, szczegółowe opisy, szybka dostawa i profesjonalny serwis. Wszystko to ma zapewnić obsługę naszych klientów na najwyższym poziomie.

Dzięki naszym staraniom wciąż poszerzamy asortyment sklepu, nie tylko o kolejne gry, ale także o akcesoria niezbędne do wykonania drobnych napraw sprzętu i przede wszystkim o pudełka do gier. Obecnie jako jedyni w Polsce mamy w stałej ofercie pudełka do gier na konsolę XBOX ONE i pudełka zastępcze do gier PS4

Nasz sklep wspierają eksperci, dla których konsole i gry komputerowe to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim życiowa pasja. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu doradzimy Ci, jaki sprzęt powinieneś wybrać, aby uwzględniał on Twoje potrzeby.

W naszym sklepie stawiamy głównie na wysoki poziom obsługi klienta i bezpieczeństwo zakupów. Dzięki dobrze zorganizowanej procedurze realizowania wysyłek, znaczną część zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin.

Sprzedaż prowadzimy także na popularnej platformie aukcyjnej Allegro, można nas tam znaleźć pod nickiem: artmagames

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć