Sposoby dostawy

  • Wysyłka przez inPost paczkomaty lub Pocztę Polską / Pocztex
  • W wyjątkowych sytuacjach dopuszczamy realizację wysyłki opłaconej przez klienta (za pośrednictwem innej firmy).
  • Możesz także odebrać przedmiot osobiście, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Odbiór osobisty jest darmowy, natomiast cena przesyłki uzależniona jest od wagi i gabarytu konkretnego przedmiotu i obliczana jest na bieżąco w koszyku. 

Przy zakupach hurtowych (ok. 2000 sztuk np. pudełek) wysyłamy towar na palecie, koszt wysyłki palety to 180zł brutto.

Wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy najpóźniej w ciągu 24h roboczych (nie dotyczy okresów urlopowych, o których kupujący zawsze jest informowany przed zakupem przy pomocy bannera widocznego na stronie głównej, oraz odroczonej daty wysyłki widocznej przed potwierdzeniem zamówienia). 

Paczki są dobrze zabezpieczone i oklejone szeroką taśmą zabezpieczającą.

W trosce o bezpieczną podróż towaru delikatne przedmioty tj. figurki kolekcjonerskie, kubki, steelbooki zwykle wysyłamy w większych kartonach wypełnionych surowcami podlegającymi recyklingowi.

Jeśli zależy Ci na tym, by paczka wysyłana do Ciebie była spakowana zgodnie z zasadami "zero waste" daj nam znać w uwagach do zamówienia. Postaramy się sprostać twojej prośbie jednocześnie zapewniając najwyższy możliwy standard zabezpieczeń, tak by paczka dotarła co Ciebie w całości.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć